Číslo položky: 15148
U rybníka
popis: Olej na plátně, rozměry: 45 x 52 cm, rozměry ve výřezu pasparty: 33,5 x 44,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč