Číslo položky: 15149
Stromy
popis: Olej na lepence rozměr: 23 x 24,5 cm, rám poškozen.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 000,00 Kč |