Číslo položky: 14263
Umělci na pikniku
popis: Tuš, akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 25,5 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
18.05.2022 20:02
800,00 Kč | 18.5.2022 19:58:09 |