Číslo položky: 5878
Kytice ve váze
popis: Olej na lepence, rozměr 60 x 80 cm, zaskleno.Rám poškozen.
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
22.02.2018 19:49
400,00 Kč | 22.2.2018 19:37:47 |