Číslo položky: 14792
Šestispřežení
popis: Olej na plátně, rozměr 71,5 x 11,5 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |