Číslo položky: 14781
Žena v polích
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 70 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
22.03.2022 21:24
400,00 Kč | 14.3.2022 16:07:29 |