Číslo položky: 14284
Žena s květinami
popis: Litografe, rozměry ve výřezu pasparty: 28 x 43 cm rámováno, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč