Číslo položky: 14743
Žehnání
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 54,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 300 Kč
7 300 Kč
7 300,00 Kč |
6 300,00 Kč |
5 300,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |