Číslo položky: 14731
Pražský hrad
popis: Barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 35 cm, signováno a datováno v tisku, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč