Číslo položky: 14716
Cesta pod svahem - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100,5 x 110 cm, rozměr včetně rámu 122 x 134,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |