Číslo položky: 14640
Poledne v Praze
popis: Olej na plátně, rozměr 20 x 30,5 cm, volné plátno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
22.03.2022 19:28