Číslo položky: 14610
Krajina s rybníkem
popis: Olej na lepence, rozměr 40 x 49,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
21.03.2022 20:32