Číslo položky: 14603
Před chalupou
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 35 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.03.2022 22:00