Číslo položky: 10667
Lysistraté 1911 - Ilustrace
popis: Aristofanés - ilustrace František Kupka. Bibliofilie, Vydalo nakladatelství Blaizot, Paris 1911, barevné lepty rozměr: 29 x 20 cm, Řečtina. Velmi pěkný stav nesignováno + 2. litoofsety : 26 x 22 cm ilustrace au Beurre II. Religions a La Paix, a 1x ilustrace 31x24 cm Cantique des Cantiques Qui est sur Salomon značeno v tisku.
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
60 000 Kč
60 000 Kč
60 000 Kč
14.09.2020 19:00