Červnová aukce 2023

Cook Robert
Three figures in the space
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 16984
Tulipány ve džbánu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 17538
Beneš Vlastimil
Hřiště
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 17528
Anderle Jiří
Postavy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17622
Warhol Andy
1$
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17609
Nesignováno .
Zámek nad řekou
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17718
Jelínek Cína - František
Horská krajina
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17734
Klein Walter - Lindström
Lavice ve stromě
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17633
Neznačeno
Madona s Ježíškem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17583
Ignatěnko Sergej
Posezení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17699