Červnová aukce 2021

Rous František ml.
Vázání snopu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12616
Příhoda Václav
Cairo
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 10 600 Kč
Číslo položky: 12737
Nesignováno .
Dívka v šálu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 12744
Chabera Milan
Před odletem
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 12651
Štolovský Josef
Hutníci
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Číslo položky: 12807
Neznačeno
Řezaný rám 1
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky: 13203
Plocek Vilém
Zámek na řece
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 12771
Toman Karel
Klementinum
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 12738
Plocek Vilém
Na řece v podvečer
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 12770
Brunovský Albín
Zuzana a starci + Koráb se stromy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Číslo položky: 12926