Červnová aukce 2023

Lolek Stanislav
Srnky v zimě
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 17618
Neznačeno
Florentský rám - zrcadlo
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 17711
Marvánek Otakar
Hradčany z parku
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 18243
Kulhánek Oldřich
Vidévdát
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Číslo položky: 17607
Nasvětil Václav
Muflon
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 17602
Wiesner Richard
Zahrada
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 17548
Nesignováno .
Ukřižování Ježíše Krista
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 17581
Nesignováno .
Pobřeží Jadranu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 17518
Srncová Emma
Útěk z Betléma do Jeruzaléma
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky: 17576
Karpáthy Eugen
Rozkvetlá stráň nad řekou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 17500