Nečitelně signováno
Dívka s růží ve vlasech
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 17342
Černovický Josef M
Odaliska v okně
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 6449
Makart Hans
Dva protějšky - ženy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8769
Krasický Marcel
Mateřství
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9901
Karas Karel
U božích muk
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 10505
Monogramista
Podvečer u jezera
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 17344
Liesler Josef
Portrét s brouky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14406
Wenig Adolf
5 kusů Akvarelové kresby
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9085
Beck Vladimír
Konvalinky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8775
Klimt Gustav
Zlatá Adele
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13372