Vánoční aukce 2019

BLAZINCIC Wien
Šavle M1889 Blazincic
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 9477
Waldhauser Antonín
Vesnická stavení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 9723
Švabinský Max
Dvě ženy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 9827
Hundertwasser Friedensreich
Lodě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 8742
Schadt Karel
Olej na lepence, rozměry: 43 x 47 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 9740
Jiran Robert
Hry lásky
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9622
Středomořský motiv
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9845
Kamenický Josef Jiří (A.Lískovec)
Pocestný
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9744
Nesignováno .
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9849
Kobliha František
Žena a vesmír
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 9800