Letní aukce 2023

Borovice u jezera
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17807
Plachý Vladimír
Zima
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17917
Nesignováno .
Žena s knihou
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17904
Dobrý Václav
Husopaska
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17820
Matějíček Václav
Tulipán
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17866
Nesignováno .
Loutnista
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17902
Neznačeno
Příbramská madona 5
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17941
Berková Dagmara
Sv. Cacielie
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 18364
Neznačeno
Příbramská madona 7
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17943
Čihák František
Praha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 18400