Podzimní aukce 2020

Porš Gustav
Podzim u Leštinky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky: 10892
Horn Julius
Letní odpoledne
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky: 11260
Nesignováno .
Portrét
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky: 11263
Švabinský Max
Žena pod stromem - kresba
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky: 11466
Neznačeno
Torzo mladého muže
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 11431
Polášek Viktor
Pohádkový svět - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 19 100 Kč
Číslo položky: 11506
Myslbek Josef Václav
Krucifix
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Číslo položky: 11535
Jasusch Anton
Jezero v Tatrách
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Číslo položky: 11469
Konečný Josef
Kytice - velký formát
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 11299
Šebek Jan
Vesnická slavnost v zimě
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 11233