Letní aukce 2023

Pleiner Vladimír
Cesta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18487
Pleiner Vladimír
Lesní cesta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18489
Bouda Cyril
Krevety a citrony
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17954
Vaic Josef
Benecko
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17955
Toyen - Marie Čermínová
Tvar
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18394
Neznačeno
Příbramská madona 8
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17944
Horejc Jaroslav
Jan Neruda
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17984
Troup Miloslav
Domky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17988
Fejk Emil
Řeka ve skalách
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18697
Nesignováno .
Loutnista
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17902