Jarní aukce 2024

Probošt Jiří
Rozkvetlý les
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18981
Značeno
Bruslařka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 19025
Stehlík Jindřich
Mostar
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19524
Různí autoři
Konvolut čtyř obrazů
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19501
Značeno
Kostelní oltář
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19472
Kristofori Jan
Koláž
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19480
Značeno
Papež Gregorio
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19473
Křídlo Josef
Říčka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19679
Hýsek Josef
Pohled na Liberec
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19539
Nesignováno .
Prometheus
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19576