Letní aukce 2023

Španiel Otakar
Josef Mánes
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 17987
Gerart .
Dáma na pohovce
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17901
Neznačeno
Příbramská madona 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17937
Neznačeno
Příbramská madona 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17938
Svolinský Karel
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17983
Janda Karel
Vesnice za rybníkem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17823
Stoitzner Otto
Ústí řeky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17829
Janovský Jan Karel
Růže
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17964
Janus Jindřich
Pivoňky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18372
Nesignováno .
Zátiší s hrozny
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17967