Letní aukce 2023

Nesignováno .
Lovec motýlů
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 18402
Hlavica František
Dva motivy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 18465
Zahel Adolf
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 18498
Komárek Vladimír
Notre Dame
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 18467
Šimon František Tavík
Pohled z okna na sv. Víta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17921
Neznačeno
Ukřižování
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17911
Vovsová Věra
Dívka - podzim
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17824
Šafařík Šafara Jaroslav
Zimní cesta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17848
Dvě krajiny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 18295
Toyen - Marie Čermínová
Kukla
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 18393