Letní aukce 2023

Monogramista
Letní sídlo
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18347
Hlavica Rudolf
Don Quijote a Sancho Panza
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18432
Značeno
Loď v bouři
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18016
Max František
Průčelí domů
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17997
Čejka Jan
Kopcovitá krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17968
Hašek Josef
Krajina s jezírkem - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18407
Čejka Jan
Jičínské náměstí
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17970
Nesignováno .
Andělská hudba
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17965
Krbálek Pavel
Žena
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18416
Spáčil Jan
Chalupa na samotě
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18397