Letní aukce 2023

Svolinský Karel
Kytice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17865
Nesignováno .
Dvě miniatury
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17907
Holý Miloslav
Kytice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17863
Šimůnek Karel
Dívka u zrcadla - sedící
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17860
Monogramista
V krčmě- Jan Steen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17845
Šimůnek Karel
Dívka u zrcadla - stojící
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17861
Neznačeno
Příbramská madona 6
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17942
Čejka Jan
Pohled na Trosky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17969
Nesignováno .
Muži u skal
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18308
Šimůnek Karel
Sedící dívka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18340