Jarní aukce 2023

Trampota Vratislav
Kytice s červeným pozadím
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 17389
Nesignováno .
Zimní vesnice - Marien höhe
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16954
Kotík Pravoslav - Připsáno
Sedící postavy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16879
Neznačeno
Útočníci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16925
Vaic Josef
Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16745
Klimeš Svatopluk
Yellowstone River
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 17442
Nesignováno .
Sedící žena - velký formát
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16763
Klimeš Svatopluk
Pole a Stráň
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 17443
Dvořák František
Abstaktní kompozice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 17459
Sedláček - Hauptmann Jaromír
Léto na vsi
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16727