Podzimní aukce 2023

Knüpfer Beneš (Benedikt Julius)
Sedící akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18611
Neznačeno
Sedící dívka - Žardiniéra
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18635
Nesignováno .
Ikona
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18582
Nesignováno .
Dáma s vějířem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18114
Reichmann Franz
Slepičí farma, 1926
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18124
Chalupa v zimě
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18137
Zátiší se zajícem - Akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18081
Veselý Veno
Akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18122
Ulovený jelen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18684
Krátký Jindřich
Město
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18661