Červnová aukce 2023

Kalvoda Alois - připsáno
Břízky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17649
BOHEMIA ROYAL IVORY - NOVÁ ROLE
6X malovaný talíř - Volavky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17672
Nesignováno .
Dvě krajiny
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 17804
Signováno azbukou
Horská krajina s mostem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 17701
Nesignováno .
Koroptve
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 17762
Augusta Antonín
Horská řeka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 17644
Neznačeno
Rám
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 16992
Jíra Josef
Velikonoce
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 17525
Monogramista
Zátiší s drapérií a svícnem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17725
Kunc Jaromír
Říčka za vsí
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17696