Podzimní aukce 2022

Musil Leopold
Kytice
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 16198
Šedivý Josef Jan
Staré baráky pod Hrádkem v Kutné hoře
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 16257
Konečný Josef
U březového háje
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 15964
Lukášek Alois
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16372
Nesignováno .
Svázaný Ježíš
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 15876
Sedláček Vojtěch
Koupání
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 15875
Musil Leopold
Zátiší
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16394
Neznačeno
Dívčí busta
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16343
Kolář Jiří
Bohumil Hrabal
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16323
Šnábl Alfréd
Toaleta
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16202