Letní aukce 2019

Kudzia Miroslav
Svadba
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8700
Rombald J.
Dvorek
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8688
Holan František
Hradčany
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8804
Skramlík Jan
Krajina u Loděnic
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8730
Neznámý autor
Zátiší s tetřevem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8774
Nesignováno .
Oplakávání Krista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8434
Kolář Jiří
Troska
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8675
Štembera Otakar
Praha od Břevnova
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8657
Neznačeno
Dívka s dítětem, slánka a pepřenka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8857
Pleiner Vladimír
Nižněudinsk - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8903