Zimní aukce 2022

Kubíček Jan
Město Holín
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 14481
Vohánková Božena
Město za řekou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 14469
Anonym .
Josef s Ježíškem
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 14066
Demartini Eduard
Město v Chorvatsku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14157
Značeno
Žena s dítětem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14377
Kouba Antonín
Pečení brambor
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14164
Adámek Rudolf
V krčmě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14169
Toyen - Marie Čermínová
Růžová kompozice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14324
Nemastil Zdeněk
Tůň
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14346
Nesignováno .
Zimní scéna
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14390