Podzimní aukce 2023

Picasso Pablo
Býk
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18632
Lejček František Milan
Koleda
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18576
Slavíček Zbyněk
Červenohnědá kompozice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 18505
Lejček František Milan
Lisování švestek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Číslo položky: 18607
Aleš Mikoláš
Tančící dívka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Číslo položky: 18190
Židlický Jiří
Jelen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Číslo položky: 18125
Malý Václav
Cesta v krajině
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 18722
Paur Jaroslav
Kytice ve džbánu
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 18683
Nesignováno .
Před lovem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 18618
Neznačeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 18710