Letní aukce 2023

Radimský Václav
Rozkvetlý keř
Vyvolávací cena: 480 000 Kč
Aktuální cena: 800 000 Kč
Číslo položky: 18324
Srncová Emma
Příliš velké sousto
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Aktuální cena: 260 000 Kč
Číslo položky: 17841 RC
Ranftl Johann Matthias
Rodina na lavičce
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Aktuální cena: 80 000 Kč
Číslo položky: 17975
Neznačeno
Svatováclavský dukát 1929
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 72 000 Kč
Číslo položky: 17977
Rykr Zdenek
Torzo 5.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Číslo položky: 17831
Zrzavý Jan
Malý přístav se schody
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 17994
Plischke Franz
Kaly
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 18496
Chaba Karel
Západ slunce
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 17880
Nesignováno .
Salome - Velký formát
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 17908
Žufan Bořivoj
Květinové zátiší - Velký formát
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 24 000 Kč
Číslo položky: 18492