Hořovský
Jízda králů
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 400 Kč
Číslo položky: 10292
Dvořák Brunner František
Dívka s růží
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 11651
Neznačeno
Barokní intarzované klekátko
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 6784
Večtomov - Vechtomov Nikolaj
Kameny
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 200 Kč
Číslo položky: 13021
Paleček Josef
Podzimní koncert
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 11047
Toman Karel
Klementinum
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 12738
Nesignováno .
Ježíš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 7882
Jiroudek František
Léto
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 7375
Smetana Jan
Montrouge v dešti
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 8705
Smutný Dalibor
Velká zahrada
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 5668