Červnová aukce 2019

Písecký Josef (Liška)
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 8261
Toyen - Marie Čermínová
Plačící dívka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8248
Nesignováno .
Žánrová scénka
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 8351
Janovský Jan Karel
Dráteník
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 8257
Kozák Václav
Lesní říčka - Orlické hory
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 7726
Rolenec Josef
Pravěký lovec
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 8259
Dalibor Matouš
Krajina s křížem
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8337
Adámek Rudolf
Na stavbě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8332
Schilden A.
Švadlena
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8334
Neznačeno
Secesní rám s pávy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 8329