Nesignováno .
Svatý Josef
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 7753
Csordák Ludvík - označeno
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8783
Bubeníček Ota
U rybníčku
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8112
Istler Josef
Modrá kompozice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5826
Merlin Daniel
Koťata
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 10201
Aleš Mikoláš
Pastýř s ovcemi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 14685
Barták Ludvík
Starý mlýn
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 15203
Túry Gyula
Zvěstování
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8779
Skála Vít
Kaskádový potok
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 9403
Klimt Gustav
Eugenie Primavesi
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 12564