Nesignováno .
Svatý motiv
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 13980
Hladíková - Bernkopfová Hana
Svícen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 18867
Dvořák Josef
Rybník Krejcar
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 18293
Autor nezjištěn
Mikulov
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 7273
Švejdová Vlasta
Učitelka a žačky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 18296
Pytlák
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 8983
Hanzl Oldřich
Zátiší 1978
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 17249
Neznačeno
Šavle s dřevěnou pochvou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9755
Neznačeno
Pana Marie Polická
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 12974
Žena s čertíkem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 6405