Jambor Josef
Krajina s vískou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10435
Janeček Ota
Hnědá krajina
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 9223
Jaroš Petr
Rybáři na Vltavě - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 15060
Horký František
Zlatá jablka - Pohádka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 14196
Nechleba Vratislav
Alegorie vítězství
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12759
Konečný "Bimba" Bohumil
Divoký hřebec
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 14120
Rolín Viktor
Krajina s jezdci
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12717
Nesignováno .
Parník Vyšehrad u Vyšehradu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12858
Bokšay Jozef
Cesta ke zvonici
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10025
Neznačeno
Florentský rám
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10239