Štolovský Zbyněk
Vysoká pec v Třinci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15983
Porš Gustav
Cesta k lesu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10793
Hůrka Otakar
Zimní chalupy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10329
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7635
Neznačeno
Hodiny - staroněmecké
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17000
Koníček Oldřich
Stromy u řeky
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 16027
Archipenko Alexander
Egyptský motiv
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10077
Kotvald Ferdinand
Zima na vsi
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 14345
Jarolím Jiří
Trojrozměrnost
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 9816
Milly Dezider
Slovenská vesnice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 7890