Pavlík Václav
Žena a číše
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15011
Banksy
Dívka s červeným balónkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11147
Warhol Andy
Marilyn Monroe
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10992
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Popelka Vojtěch Hynek
Ve chlévě - Velký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 13513
Grus Jaroslav
Sloupy u řeky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 9730
Jelínek Cína - František
Chalupa v Křižánkách
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 12401
Kupka František
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10430
Jaroš Petr
Trhání květin
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15899
Cesta po dešti - velký formát
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 14874