Wierer Alois
Interiér kostela
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6302
Nesignováno .
Černá madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7568
Otčenášek Jaroslav
Přímořské město
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6668
Šindelář František
Ostrůvky u Korfu
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7221
Zlatko
Kostel sv.Jana Křtitele ve Slavoňově
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7036
Reiter Gustev
Roztocká alej
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6448
Neznačeno
Velký řezaný rám 1
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6295
Neznačeno
Velký řezaný rám 2
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6296
Cicvárek Miloslav
Zimní Krajina
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7836
Krčmár Ctibor
Z rodného kraja
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8384