Podzimní aukce 2018

Hoffmann Karel
Květinové zátiší
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 7013
Zlatko
Zvonice kostela ve Slavoňově
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 7035
Laube Karel
Husy na rybníku
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 6946
Bouda Cyril
Plumlovský zámek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 6986
Šumavský Dvořák Jaroslav
Krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6748
Signováno azbukou
U jezera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6835
Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Zlatko
Kostel sv.Jana Křtitele ve Slavoňově
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7036
Nemastil Zdeněk
Staré stavení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 6962