Zimní aukce obrazů 2018

Plocek Vilém
Zátiší s tabákem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5916
Rothmayer Otto
Návrh - Vstupní hala
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6074
Rothmayer Otto
Návrh - Kavárna
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6077
Paur Jaroslav
Důl Kréta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5968
Dobeš Ludva
Venkovská chalupa
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5952
Dobeš Ludva
Zasněžená ves
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5918
Mühlbauer Pavel
Soubor 9 PF. 6 x Akvarely + 3 x grafiky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6035
Dobeš Ludva
Plachetnice na moři
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5919
Häring Josef
Zimní krajina s říčkou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5882
Nesignováno .
Svaz závodníků veteránů
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5990