Hoffmeister Adolf
Hráči karet
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10042
Jegorov Andrei Afanasievich
Ruská zima
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 5454
Boštík Václav
Rastr 1968 + Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6641
Ženský akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10562
Augusta Antonín
Říčka s vrbičkami - velký formát
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 8520
Nesignováno .
Červánky v lese
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 10794
Hořovský
Jízda králů
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 400 Kč
Číslo položky: 10292
Dvořák Brunner František
Dívka s růží
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 11651
Neznačeno
Barokní intarzované klekátko
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 6784
Paleček Josef
Podzimní koncert
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Číslo položky: 11047