Konečný Josef
Kytice - velký formát
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 11299
Nesignováno .
Dáma na procházce
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 9455
Kars Georges - označeno
Letní den
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 15922
Jiran Robert
Zátiší
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 14822
Ronek Jaroslav
Lokomotiva
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 13963
Černý Václav
Orání pod Velkou Javořinou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 12381
Horký František
O jednom rybáři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 14195
Dostálová Alena
Akt - velký formát
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 9263
Schadt Karel
V podhůří
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 13562
Bárta Josef
Žně
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 15600