Majer Antonín
Zimní radovánky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7811
Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Signováno azbukou
U jezera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6835
Kollman František
Koně s povozem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6198
Kamba Ferdinand
Sklizeň
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7373
Průcha .
V sadě
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5213
Waldhauser Antonín
Zřícenina hradu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5222
Macková Anna
V hlubinách
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5787
Šumavský Dvořák Jaroslav
Krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6748
Häring Josef
Pastýř s ovcemi
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6071