Malínský Jaroslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8808
Podhajský Jan
Vysoké Mýto
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 13620
Svolinský Karel
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 15762
Votruba František (A. Burtov)
Žena s šátkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 16781
Pavelka František
Dívka na klíně
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 15029
Značeno
Kůň
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 16577
Staněk Milan
Žena
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 6327
Nesignováno .
Podzimní les
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8377
Neznačeno
Africká soška 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18226
Novák Josef (Józa)
Dvě vydry
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 13033