Neznačeno
Velký řezaný rám 1
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6295
Neznačeno
Velký řezaný rám 2
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6296
Cicvárek Miloslav
Zimní Krajina
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7836
Mařák Julius
Borovice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5879
Toman Karel
Pahorek s křovinami
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6684
Domeny
Ulice s palácem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6235
Lizner Bohumil
Letní louka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8139
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Brázda Pavel
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8149
Pinkas Soběslav
Holandská žena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6359