Emler František
Setkání u kříže
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11605
Konečný "Bimba" Bohumil
Cowboy a tanečnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 14121
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10238
Porš Gustav
Cesta k lesu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10793
Hůrka Otakar
Zimní chalupy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10329
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7635
Koníček Oldřich
Stromy u řeky
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 16027
Archipenko Alexander
Egyptský motiv
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10077
Kotvald Ferdinand
Zima na vsi
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 14345
Jarolím Jiří
Trojrozměrnost
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 9816