Neznačeno
Kazatel
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13183
Junek Václav
Stavění sloupu
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8381
Multrus Josef
Portrét ženy s náušnicí
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 5751
Bresslern-Roth Norbertine
Vlci
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8343
Vožniak Jaroslav
Lité laky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 11407
Štursa Jan
Dar nebes a země
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8542
Němeček Václav
U Štítkovských mlýnů
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8900
Warhol Andy
The screem - green
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 11582
Rodionov Nikolaj Michajlovič
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 7359
Nesignováno .
Požehnání
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 9364