Šmíd Karel
Jihočeský rybník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14634
Roubalík Bohumír
Muž v čepci
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 16805
Máška Jiří
Různé motivy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 18245
Dostál Jaroslav
Zima
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 7082
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12810
Dvořák Josef
Předjaří v Kameničkách
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13360
Emil Filla - Václav Špála
Dva obrazy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10382
Rosenthal
Dáma v křesle
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10949
Nesignováno .
Žena s jednorožcem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13399
Neznačeno
Příbramská madona 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17937