Neznačeno
Konzole + soška sv. Josef
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12844
Značeno
Meč s mosaznou rukovětí
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9758
Beneš Karel
Na staré pile
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14358
Bím Tomáš
U plotu
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17693
Autor nezjištěn
Portrét dívky v průsvitném šálu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 5264
Nesignováno .
Řeka v městečku
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12676
Šnábl Alfréd
Plachetnice na jezeře
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 8969
Ptáček Josef
Výhled do krajiny
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6696
Krejsa Josef
Kostel ve Vodňanech
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 15299
Hapka Josef
Pohled na Hradčany
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 5680